Jaunais gads Riodežaneiro, Igvasu ūdenskritumi, Amazone un atpūta Buzios


Rio pludmalēs nekad nav tik daudz cilvēku kā 31. decembrī. Pēc desmitiem vakarā Kopakabanas pludmalē sāk pulcēties miljoniem cilvēku, kas vēlas noskatīties grandiozo uguņošanu, pacelt šampanieša glāzi, novēlēt laimes un dejot līdz spēku izsīkumam. Jaunā gada sagaidīšanai Rio ir savs rituāls! Īpašā iepriekšpārdošanas cena spēkā līdz 30.07.2017!

Ceļojumu laiki:
30.12.2017 - 09.01.2018

Ceļojuma cena no: 2205.00 EUR

Transporta veids: : Lidmašīna

Uzdot jautājumu

Pieteikties

Riodežaneiro (3 naktis) – Igvasu ūdenskritumi (2 naktis) – Amazone (2 naktis) – Atpūta Buzios (3 naktis)

1. diena, 30.12.2017. Riodežaneiro

Ierašanās Riodežaneiro, sagaidīšana lidostā. Transfērs uz viesnīcu.
Rio de Janeiro - mūžzaļie pauguri, zilas debesis, stāvas klintis, ainaviski līči, salas un lieliskas pludmales...
Brazīlijas otra lielākā (pēc Sanpaulu) pilsēta noteikti ir viena no skaistākajām pilsētām pasaulē. Pludmales viesnīcas ir sarindojušās gar visa Guanabara līča krastu un, ja dzīvojat kādā no šīm viesnīcām, Riodežaneiro burvība atklājas tieši jūsu acu priekšā! Okeāna zilie ūdeņi vilina uz pludmali, bet populārākās promenādes Kopakabanā, Leblonā un Ipanemā ar slaveno melni-balto bruģējumu aicinā uz nesteidzīgām pastaigām. No agra rīta līdz vēlam vakaram pludmaļu zeltainajās smiltīs kariokas sacenšas futbolā un volejbolā. Vakaros uz pludmales skatuvēm uzstājas dažādu žanru mūzikas izpildītāji. Tie, kuri izvēlas aktīvu atpūtu, Riodežaneiro atradīs iespējas nodarboties praktiski ar jebkuru populāru sporta veidu: - golfs, teniss, vindsērfings, raftings, niršana ar akvalangu, deltaplāni, izpletņu lēkšana un daudz kas cits. Neskaitāmajās pludmales kafejnīcās varēsiet veldzēt slāpes ar vēsu kokosriekstu ūdeni, svaigi spiestām sulām un veldzējošiem kokteiļiem.

2. diena, 31.12.2017. Riodežaneiro
Brokastis viesnīcā. 4 stundu ekskursija uz Korkovado (Kristus statuja) ar krieviski runājošu gidu.
Ekskursija sākas ar braucienu no viesnīcas līdz Cosme Velho kalnu dzelzceļa stacijai. Šis zobratu dzelzceļš (anoloģisks zobratu dzelzceļam Alpu kalnos) uzvedīs Jūs caur krāšņo Tidžukas mežu pa 3,5 km garo sliežu ceļu 704 m augstajā Korkovado kalnā, kura virsotnē atrodas Kristus Pestītāja statuja - Riodežaneiro simbols. No skatu laukuma kalna virsotnē būs iespēja redzēt brīnišķīgo skatu uz pilsētu, Guanabara līci, "Cukurgalvu", 14 km garo Rio-Niterói tiltu, Lagoa Rodrigo de Freitas ezeru, Atlantijas okeānu, kā arī apskatīt tuvumā 30 m augsto Pestītāja statuju, kura šeit uzstādīta 1931. gadā.

Pēc ekskursijas atgriešanās viesnīcā. Mēs iesakām jums labi atpūsties un sagatavoties Jaunā gada sagaidīšanai. Vakarā jūs sagaida visneparastākā Jaungada sagaidīšana Copacabana pludmalē. Pludmalē uz skatuvēm noris koncerti un dejas, bet pusnaktī sākas grandioza uguņosana no daudzajām okeānā izvietotajām baržām. Tā ir neaprakstāma sajūta, kad 7 km garajā Kopakabanas pludmalē sapulcējas ap 2 miljoniem cilvēku un sākas aizejošā gada pēdējo 10 sekunžu atskaite… Brazīliešiem ir pieņemts sagaidīt Jauno gadu baltā apģērbā. Jaungada naktī ir pieņemts sveikt un apdāvināt āfrikāņu jūras dievieti Jamandži (Iemanjá) un dievu Oriksu. Šim nolūkam katrs ticīgais, dodoties uz okeāna krastu, nes līdzi ziedus un sveces. Degošās sveces uz koka paliktņiem laiž ūdenī un iedomājas kādu vēlēšanos, turklāt, jo ilgāk sveces nenodziest okeāna viļņos, jo lielāka varbūtība, ka vēlēšanās piepildīsies.3. diena, 01.01.2018. Riodežaneiro

Brokastis viesnīcā, atpūta pēc Jaungada nakts. Dienas otrajā pusē pilsētas apskates ekskursija un brauciens uz “Cukurgalvas” (Pão de Açúcar) klinti.
Ceļš no viesnīcas vedīs gar Rio slavenākajām pludmalēm uz Rio ziemeļu daļu. Tālāk maršruts caur Rio darījumu rajoniem un vēsturisko daļu uz Praia Vermelha gaisa tramvaja staciju. No sākuma ar gaisa tramvaju Jūs pacelsieties Urkas kalnā, kas kalpo kā starpposms ceļā uz kaimiņvirsotni - "Cukurgalvu". Pēc neilgas uzkavēšanās Urkas kalnā, turpināsiet ceļu ar gaisa tramvaju uz "Cukurgalvas" virsotni no kuras jums pavērsies lieliska Rio panorāma. Pastaiga pa kalna virsotnē esošajiem skatu laukumiem un bambusa birzi. Ekskursijas turpinājumā brauciens uz Rio vecpilsētas centālajiem rajoniem ar koloniālā stila ēkām, baznīcu un pilsētas katedrāles apskate.

4. diena, 02.01.2018. Riodežaneiro - Foz do Iguacu (Igvasu ūdenskritumi)
Brokastis viesnīcā un transfērs uz lidostu. Lidojums uz Foz do Iguacu. Pēc ielidošanas, dosimies ekskursijā uz Igvasu ūdenskritumiem – šodien ūdenskritumu apskate no Brazīlijas puses. Ūdenskritumi atrodas uz divu valstu – Brazīlijas  un  Argentīnas robežām. Tas ir viens no lielākajiem pasaules ūdenskritumiem, kura garums ir ap 3 km un tā augstums svārstās no 86m līdz 72m. Tas ir unikāls pēc savas struktūras, jo sastāv no 275 divpakāpju un 28 galvenajām kaskādēm. Pa vienu no tām, kura tiek saukta par Velna Rīkli (Garganta do Diablo), stiepjas robeža starp Argentīnu un Brazīliju.

5. diena, 03.01.2018. Foz do Iguacu (Igvasu ūdenskritumi)

Brokastis viesnīcā un Igvasu ūdenskritumu apskate no Argentīnas puses. Uz Argentīnu nokļūsim pa Tancredo Neves tiltu, kas uzcelts pāri Igvasu upei. Ūdenskritumu apskate no Argentīnas puses atšķiras ar iespēju piekļūt tuvāk no liela augstuma krītošajām ūdens masām un ielūkoties “Velna rīklē”. Tikai esot šeit var pa īstam izjust lielā ūdens varenību un izbaudīt tuvumā dabas radīto fenomenu.

6. diena, 04.01.2018. Foz do Iguacu - Manausa

Brokastis un transfērs uz lidostu. Lidojums Foz do Iguacu – Manausa. Pēc ielidošanas Manausā, transfērs uz džungļu viesnīcu.

7. diena, 05.01.2018. Manausa

Pēc brokastīm apskates pārgājiens pa džungļiem vietējā gida pavadībā, kurš iepazīstinās ar ši reģiona unikālo dabu. Atgriešanās viesnīcā un pusdienas. Pēc neilgas atpūtas – viesošanās pie vietējiem iedzīvotājiem “kaboklos” un piranju makšķerēšana. Iesakām rezervēt papildus ekskursiju – peldēšanos ar Amazones rozā delfīniem (280 USD). Vakariņas.

8. diena, 06.01.2018.
  Manausa – Buzios

Brokastis viesnīcā un transfērs uz lidostu. Lidojums Manausa – Riodežaneiro.

9. - 10. dienas 07.01. – 08.01.2018. Buzios
Brīvs dienas atpūtai.
Buzios ir zvejnieku ciemats 177 km uz ziemeļiem no Riodežaneiro, viena no skaistākajām vietām pasaulē. Unikālais šarms, kuru rada gleznainās ainavas, eksotiskie augi un lieliskās pludmales. Klimats šeit ir mēreni sauss, gaisa temperatuŗa svārstās no +20C līdz +30C. Buzios pludmales fascinē ar savām siltajām, dzeltenajām smiltīm un dzidro okeāna ūdeni. No pludmalēm paveras brīnišķīgs skats uz kalniem, kurus klāj meži un piekrastes klintīm, kuras saulrietā izskatās īpaši krāšņi.
Aktīvās atpūtas uz ūdens cienītājiem šeit būs īsta paradīze - niršana, sērfošana, ūdens slēpošana, braucieni ar kanoe. Jūs varat iznomāt bagiju un vizināties pa  pludmalēm un pilsētu vai doties izbraucienos ar burukuģiem gar piekrasti. Tie mēdz apstāties īpaši skaistās vietās, lai pasažieri var izpeldēties un ienirt dzidrajā ūdenī. Vakaros uz centrālās gājēju ielas darbojas kafejnīcas un krodziņi, kuros noteikti jāiegriežas, lai nomēģinātu šejienes virtuvi un populāro kokteili – kaipiriņju.

11. diena 09.01.2018. Buzios - Riodežaneiro
Brokastis un transfērs uz Riodežaneiro, lidojumam mājup.


Ceļojuma cena: 2205 EUR vienam cilvēkam dzīvojot divvietīgā numurā
                       2190 EUR vienam cilvēkam trīsvietīgajā numurā

Piemaksas: 905 EUR par dzīvošanu vienvietīgā numurā


 

Ceļojuma cenā iekļauts:
• Izmitināšana viesnīcās saskaņā ar programmu
• Visi programmā minētie transfēri
• Ēdināšana saskaņā ar programmu
• Ekskursijas, kas minētas programmā

Papildus izmaksas :
• Aviobiļetes Rīga - Riodežaneiro - Rīga (no 890 EUR)
• Iekšējais pārlidojums: Riodežaneiro - Igvasu - Manausa - Riodežaneiro (no 800 EUR)
• programmā neminētās ēdienreizes
• Brazīlījas vīza (LR nepilsoņiem)
• dzeramnaudas
• personīgie izdevumi
• ceļojuma apdrošināšana

Naktsmītnes ceļojuma laikā:
Riodežaneiro - Golden Tulip Leme, Standarta numurs ar brokastīm;
Foz do Iguacu - Viale Cataratas, Superior numurs ar brokastīm;
Amazone - Amazon Ecopark, Traditional numurs ar pilnu pansiju;
Buzios - Rio Buzios Boutique, Standarta numurs ar brokastīm

Pieteikšanās ceļojumam un apmaksas termiņi :
• piesakoties ceļojumam iemaksa 50% no kopējās ceļojuma cenas
• pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 15. oktobrim

Ceļojuma cena var tikt koriģēta atbilstoši lidostu nodokļu izmaiņām un valūtas kursu svārstībām.
Grozījumi piedāvātajā ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros


Atpakaļ