Malaga un Andalūzija nedēļas nogalē


Ceļojums visiem, kam patīk senas, tipiskas Andalūzijas pilsētas ar bagātu vēsturisko mantojumu, kā arī lieliskas pludmales Vidusjūras krastā ar garām promenādēm, pa kurām pastaigājoties, var baudīt vēlīnas atvasaras siltumu.

Ceļojumu laiki:
06.12.2017 - 11.12.2017

Ceļojuma cena no: 299.00 EUR

Transporta veids: : Lidmašīna

Uzdot jautājumu

Pieteikties

Lidojumi:
06.12.2017: Rīga - Malaga 06:00 - 09:35
10.12.2017: Malaga - Rīga 20:35 - 01:50

Ceļojuma cenas
(pēc izvēles):
Aviobiļete Rīga - Malaga - Rīga: - 299 EUR
Cena par tiešo lidojumu uz Malagu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkodas, bagāža (17 kg nododamā un 6 kg rokas)

Aviobiļete + 3* viesnīca Don Curro : - 499 EUR
Cena par tiešo lidojumu, transferu un četras naktis 3* viesnīcā Don Curro divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 120 EUR

Ekskursiju programma (pēc izvēles, par papildus maksu):

Malagas apskates ekskursija
6. decembris
11:00 izbraukšana no viesnīcas

Pirmās dienas ekskursiju uzsāksim ar ceļojumu autobusā, lai apskatītu Malagas interesantākos vēsturiskos un mūsdienās radītos objektus. Tās laikā gids mums pastāstīs par pilsētas rašanos un tās spilgto vēsturi.
Ekskursijas laikā apmeklēsim Calle Larios – vienu no pašām elegantākajām un pazīstamākajām iepirkšanās ielām Spānijā, Alcazabas cietoksni ( no ārpuses), romiešu teātri un Malagas katedrāli.
Ekskursijas noslēgumā iegriezīsimies populārā vīna darītavā, lai iebaudītu vīnu un tapas, kā arī apskatīsim Činitas pasāžu –bohēmisku pilsētas centra stūrīti.
Pēc ekskursijas kājām atgriezīsimies viesnīcā. (Ekskursijas ilgums ~3 stundas)

Cena: 0 €. Dāvanā, rezervējot ceļojuma komplektu līdz 31.08.2017!
Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Malagas katedrālē, un vīna darītavas apmeklējumsEkskursija uz Granadu
7. decembris
08:00 izbraukšana no viesnīcas

Ekskursijas laikā viesosimies Granadā – pilsētā Andalūzijā, kas iekļauta Spānijas apceļotāju obligāti apskatāmo objektu sarakstā.
Te vispirms apskatīsim UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļauto
14. gs. arābu pils un cietokšņa kompleksu Alhambru, kā arī Nasridu emīru vasaras pili Generalife un pasakainos dārzus visapkārt tai, Mexuar jeb Tieslietu pili un Karlosa V pili.
Tiks dots arī brīvais laiks.
( Ekskursijas ilgums ~11 stundas, kopējais ceļš 250 km)

Cena: 100€

Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa un gida pakalpojumi cietokšņa kompleksā Alhambra un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).Ekskursija uz Rondu, Porto Banus un Marbellu

8. decembris
08:00 izbraukšana no viesnīcas

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Rondu – pilsētu Malagas provincē, kas lepojas ar savu atrašanās vietu Serrania de Ronda kalnu grēdas vidū, stāvas aizas abās malās.
Šeit apmeklēsim Spānijas vecāko vēršu cīņas arēnu Plaza de torros de Ronda , vēršu cīņas muzeju kā arī apskatīsim brīnišķīgo vecpilsētu ar baznīcu, kas būvēta uz senas mošejas pamatiem un Džona Bosko pili – nelielu 20. gs. sākumā būvētu ēku modernisma stilā ar brīnišķīgu arābu stilā dekorētu patio, vietējās keramikas paraugiem pils iekēšjā apdarē un riekstkoka mēbelēm. Pili apjož dārzs, no kura paveras neaizmirstams skats uz plašu apkārtni.
Pēc pusdienām mūsu ceļš vedīs uz Puerto Banus, lai apskatītu teritoriju, kur neliela zvejnieku ciemata vietā tika uzbūvēts viens no Costa del Sol ievērojamākajiem izklaides centriem. Puerto Banus ostā pietauvojas pasaules bagātāko cilvēku jahtas, un apkārt tai ir izvietoti dārgi iepirkšanās centri, luksus klases viesnīcas, restorāni un bāri.
Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Marbelas pilsētu, kas kļuvusi par mājvietu augstākā sociālā statusa ļaudīm - arābu šeihiem, slaveniem aktieriem, augstākās klases uzņēmējiem, izklaides industrijas pārstāvjiem. Šeit apskatīsim Marabellas vēsturisko centru.
(Ekskursijas ilgums ~11 stundas, kopējais ceļš ~224 km)

Cena: 80€
Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājošā gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), kā arī ieejas biļetes Rondas vēršu cīņas arēnā un Džona Bosko pilī.Ekskursija uz Seviļu
9. decembris
08:00 izbraukšana no viesnīcas

Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim daļu no pašām pazīstamākajām Seviļas vietām – UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstīto katedrāli, Spānijas laukumu ar lielo parku, kurā notika 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstāde, kā arī Santa Kruž kvartālu, kur sensenos laikos mitinājās ebreji, bet, kas mūsdienās ir kļuvis par vinu no skaistākajiem un tipiskākajiem Seviļas vecpilsētas kvartāliem

(Ekskursijas ilgums ~ 12 stundas, kopējais garums 342 km)

Cena: 90€

Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Seviļas katedrālēEkskursija uz Kordovu

10. decembris
08:00 izbraukšana no viesnīcas

Pēdējās ceļojuma dienas ekskursijas laikā apmeklēsim vienu no ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem Eiropā 10./11. gs. – Kordovu. Kordovā apskatīsim otru lielāko Vecpilsētu mūsu kontinentā un lielāko pilsētas teritoriju pasaulē, kas iekļauta UNESCO pasaules vēstures mantojuma sarakstā. Ekskursija ietvers: Kordovas Lielo mošeju-katedrāli, Ēbreju kvartālu. Andalūzijas vienīgo ēbreju sinagogu kā arī Vecpilsētas šaurās, rosības pilnās ieliņas.
Tiks dots arī brīvs laiks.
(Ekskursijas ilgums ~10 stundas, kopējais garums 316 km)

Cena: 85€
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida un vietējā angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Lielajā mošejā – katedrālē, pusdienas( vīns un ūdens iekļauts)


18:00 izbraukšana uz lidostu no viesnīcas

 


Atpakaļ