Riodežaneiro, Iguasu un Amazone


Individuāls ceļojums   (12 dienas)
Rīga - Fraknfurte - Riodežaneiro - Manausa - Foz do Iguacu - Frankfurte - Rīga


* - ceļojuma cena vsr mainīties saskaņa ar aviobiļešu cenu izmaiņām izvēlētajā ceļojumu periodā

Ceļojumu laiki:

Ceļojuma cena no: 3395.00 EUR

Transporta veids: : Lidmašīna

Uzdot jautājumu

Pieteikties

1. diena
Rīga - Riodežaneiro
Lidojums Rīga - Frankfurte - Sanpaulu- Riodežaneiro. Ielidošana vēlu vakarā.
Transfērs no lidostas uz viesnīcu. Dzīvošana 4* viesnīcā Kopakabanas pludmales 1.līnijā.

2. diena
Riodežaneiro
Brokastis. Aklimatizācija un atpūta pēc lidojuma, brīvais laiks.
Nakšņošana 4* viesnīcā Kopakabanā.

3. diena
Riodežaneiro

Brokastis. Pēc brokastīm ekskursija uz Pão de Açúcar ("Cukurgalvu") un Maracana futbola stadionu.

Ekskursijas apraksts:
Ceļš no viesnīcas vedīs gar Rio slavenākajām pludmalēm uz Rio ziemeļu daļu. Tālāk maršruts caur Rio darījumu rajoniem un vēsturisko daļu uz Praia Vermelha gaisa tramvaja staciju. No sākuma ar gaisa tramvaju Jūs pacelsieties Urkas kalnā, kas kalpo kā starpposms ceļā uz kaimiņvirsotni - "Cukurgalvu". Urkas kalnā iespēja veikt lidojumu ar helikopteru virs Rio un ap Kristus statuju par atsevišķu samaksu (~ USD 70/ pers). Pēc neilgas Urkas kalna apskates turpināsiet ceļu ar gaisa tramvaju uz "Cukurgalvas" virsotni no kuras jums pavērsies lieliska Rio panorāma. Pastaiga pa kalna virsotnē esošajiem skatu laukumiem un bambusa birzi.
Pēc tam ekskursija turpināsies un nākamā apskates vieta ir Maracana futbola stadions – vēl nesen tas skaitijās lielākais pasaulē. Būs iespēja gan pasēdēt tribīnēs, gan iejusties spēlētāju lomā ģērbtuvēs.

Pēc stadiona apmeklējuma pusdienas tradicionālajā brazīliešu grill-restorānā (churrascaria).
Pēc pusdienām ekskursija turpināsies uz Samba City :

Ekskursijas apraksts:
Samba City atrodas ostas rajonā netālu no pilsētas domes un aizņem 114 000 m2 platību. Šī vieta tiek uzskatīta par Riodežaneiro Sambas dzimšanas vietu un ir ievērojams Brazīlijas mākslas un rokdarbu centrs. Tā ir ģeometriskā formā izveidota pilsētiņa, kurā ap centrālo skvēru izvietojušās 14 Sambas skolu darbnīcas.
Šeit jūs gaida ieskats Sambas skolu priekšnesumos, Sambas dejas pamati, kostīmu muzejs u.c. aizraujošas lietas.
 

Pēc ekskursijas atgriešanās 5* viesnīcā Kopakabanā.

4. diena
Riodežaneiro
Brokastis. ~ 5 stundu ekskursija uz Korkovado kalnu (Kristus statuja) un Riodežaneiro vecpilsētas rajonu - Santa Teresa.

Ekskursijas apraksts:
Ekskursija sākas ar braucienu no viesnīcas līdz Cosme Velho kalnu dzelzceļa stacijai. Šis zobratu dzelzceļš (anoloģisks zobratu dzelzceļam Alpu kalnos) uzvedīs Jūs caur Tidžukas mežu pa 3,5 km garo sliežu ceļu 704 m augstajā Korkovado kalnā, kura virsotnē atrodas Kristus Pestītāja statuja - Riodežaneiro simbols. No virsotnes būs iespēja redzēt brīnišķīgo skatu uz pilsētu, Guanabara līci, "Cukurgalvu", 14 km garo Rio-Niterói tiltu, Lagoa Rodrigo de Freitas ezeru, Atlantijas okeānu, kā arī apskatīt tuvumā 30 m augsto Pestītāja statuju.

Pēc tam dosieties tālāk uz netālu esošo Santa Teresa rajonu, kurā ir saglabājušās daudzas  koloniālā stila ēkas un pa ielām joprojām kursē 20.gs. sākumā ražotie dzeltenie tramvaji. Pateicoties rajona kalnainajam reljefam un krāšņajiem skatiem Santa Teresa tiek uzskatīts par apburošāko Rio pilsētas daļu.

Pēcpusdienā atgriešanās 4* viesnīcā Kopakabanā.

5. diena
Amazone
Lidojums Riodežaneiro – Manausa. Ielidošana Manausā un nepilnas stundas brauciens pa Rio Negro uz Amazones džungļu viesnīcu. Iekārtošanās bungalo. Vakarā brauciens ar kanoe, kura laikā būs iespēja vērot nakts dzīvniekus un aligātorus. Vakariņas.

6. diena
Amazone
Pēc brokastīm apskates pārgājiens pa džungļiem vietējā gida pavadībā. Pēc atgriešanās pusdienas ar nacionālo virtuvi ekoparka restorānā. Pēc mielasta brauciens ar kanoe pie Amazones vietējiem iedzīvotājiem. Vakariņas.

7. diena
Amazone
Brokastis. Brauciens ar kuģīti uz “Ūdeņu satikšanās” vietu – tā ir iespēja redzēt vienu no Amazones iztekas aizraujošākajiem skatiem, kad Negro upes melnie ūdeņi saplūst ar Solimões upes gaiši brūnajiem ūdeņiem un tie, savstarpēji nesajaucoties, plūst vairākus kilometrus.
Pusdienas ciematā uz salas Amazones upes vidū.
Pēc pusdienām iespēja doties izbraucienā vietējo zvejnieku pavadībā uz piranju makšķerēšanu. (par papildus samaksu).
Vakarā atgriešanās džungļu viesnīcā. Vakariņas.

8. diena
Amazone - Manausa - Foz do Iguacu
(Iguasu ūdenskritumi)
Pēc brokastīm ekskursija uz Pērtiķu mežu – šurp pārvieto rehabilitācijai dažādu sugu pērtiķus no izcirstajiem un ugunsgrēkā cietušajiem Amazones lietusmežu apgabaliem.
Pēc tam izrakstīšanās no viesnīcas un transfērs uz Manausas lidostu.
Lidojums Manausa - Sanpaulu - Foz do Iguacu. Ielidošana Foz do Iguacu vēlu naktī, transfērs uz viesnīcu.
Dzīvošana 4* viesnīcā Foz do Iguacu.

9. diena
Foz do Iguacu
(Iguasu ūdenskritumi)
Brokastis. Dienas pirmajā pusē laiks atpūtai, pēc tam ekskursija uz Iguasu ūdenskritumiem no Argentīnas puses, kur būs iespējams tuvumā apskatīt ūdenskrituma galveno kaskādi - Velna Rīkli (Garganta do Diablo).

Iguasu ūdenskritums:
Iguasu atrodas uz divu valstu – Argentīnas un Brazīlijas robežām. Tas ir viens no lielākajiem pasaules ūdenskritumiem, kura garums ir ap 3 km un tā augstums svārstās no 86m līdz 72m. Pēc savas struktūras tas ir unikāls, jo sastāv no 275 divpakāpju un 28 galvenajām kaskādēm. Pa vienu no tām, kura tiek saukta par Velna Rīkli (Garganta do Diablo), stiepjas robeža starp Argentīnu un Brazīliju.

Pēc ekskursijas atgriešanās 4* viesnīcā Foz do Iguacu.

10. diena
Foz do Iguacu
(Iguasu ūdenskritumi)
Brokastis un pilnas dienas ekskursija - Iguasu ūdenskrituma apskate no Brazīlijas puses, Iguasu nacionālā parka apskate un Macuco Safari tūre, kura iekļauj sevī braucienu ar džipiem vai elektromobīļiem pa Makuko ceļu, kas vijas caur krāšņo subtropu mežu uz Iguasu kanjonu un izklaides braucienu ar motorlaivām ūdenskrituma tuvumā. Neaizmirstamus iespaidus atstāj izbraukšana ar laivu cauri vienai no siltajām ūdenskrituma kaskādēm. Pēcpusdienā – Putnu parka apskate.

Ekskursija uz Putnu parku:
Četros hektāros pirmatnīgā Brazīlijas lietusmeža ir izvietojies dabas parks, kurā tūristiem, ornitologiem un visiem dabas mīļotājiem ir iespēja vērot un fotogrāfēt dažādu sugu putnus to dabiskajā vidē. Šeit mīt vairāk kā 500 dažādu putnu gan no Dienvidamerikas, gan no citiem kontinentiem.

Vakarā atgriešanās 4* viesnīcā Foz do Iguacu.

11. diena
Foz do Iguacu - Sanpaulu - Frankfurte

Pēc brokastīm izrakstīšanās no viesnīcas un ekskursija uz Itaipu - pasaules lielāko dambi un HES.

Ekskursija uz Itaipu hidroelektrostaciju:
Tas ir pasaules vislielākais dambis un HES ar 12.6 milj. kW jaudu, kurš tiek uzskatīts par vienu no mūsdienu pasaules septiņiem brīnumiem. Braucot Paranas upes virzienā, pāri kurai ir uzbūvēts šis milzu dambis un jau esot pāris kilometru attālumā jūs dzirdēsiet spēcīgu, krītoša ūdens masu radīto troksni. Dambja augstums sasniedz 196 m, bet garums 7.76 km.

Pēc ekskursijas transfērs uz lidostu. Lidojums Foz do Iguacu - Sanpaulu - Frankfurte (nakts lidmašīnā).
 
12. diena
Frankfurte - Rīga

Ierašanās Frankfurtē no rīta. Brīvais laiks Frankfurtē un vakarā lidojums uz Rīgu. Ielidošana Rīgā vēlu vakarā.

Cenā ir iekļauts :
• aviobiļetes visā ceļojuma maršrutā (Rīga - Riodežaneiro - Manausa - Foz do Iguacu - Rīga) iekļaujot lidostu nodokļus (!)
• dzīvošana Riodežaneiro 4* un Foz do Iguacu 4* viesnīcās, divvietīgajā numurā ar brokastīm,  Amazonē -  džungļu viesnīca ar pilnu pansiju (3 x ēdināšana)
• visas programmā minētās ekskursijas
• ieejas biļetes uz apskates objektiem programmā minēto ekskursiju laikā
• krieviski runājošu gidu pakalpojumi (izņemot Amazoni). Amazonē – gids angļu valodā.
• Brazīlijas vīzu izmaksas (nepilsoņiem)

Papildus izmaksas :
• programmā neminētās ēdienreizes
• Brazīlījas vīza (LR nepilsoņiem)
• dzeramnaudas
• personīgie izdevumi
• ceļojuma apdrošināšana

Vīzu noformēšanai nepieciešamie dokumenti (LR nepilsoņiem) :
• pase (jābūt derīgai vismaz vēl 6 mēnešus pēc iebraukšanas dienas Brazīlijā)
• 1 pases fotogrāfija (momentfoto neder)

Grozījumi piedāvātā ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros


Atpakaļ