Apvienotie Arābu Emirāti

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Atpūta AAE   890.00 EUR

Dubaija

Dubaiju (Dubai) apskalo Persijas līča ūdeņi un Dubaijas pilsēta ir emirāta galvaspilsēta, kuru uz divām daļām šķeļ 10 kilometru šaurs līcis - Hor-Dubaija. Dienvidu daļā, pazīstama ka Bar-Dubaija, atrodas Valdnieka birojs, kompāniju galvenie ofisi, bankas, muita, osta, televīzija un pasts.
Ziemeļu daļa, pazīstama ka Deira, ir biznesa un tūrisma centrs. Te atrodas lielākā daļa no veikaliem, tirgiem, skolām, viesnīcām, klubiem kā arī Dubaijas Starptautiskā lidosta. Šīs divas pilsētas daļas savienotas ar Al-Maktuma un Al-Garhuda tiltiem, un ar Al-Šandarga tuneli, kas stiepjas zem Al-Hora līča.
Modernie dzīves standarti un 21.gadsimta izsmalcinātība eksistē vienlaicīgi ar senlaiku kultūru, islāma tradīcijām un pagājušo gadsimtu tikumiem. Straujajā attīstībā Dubaija vairāk, nekā jebkura cita AAE pilsēta, ir saglabājusi savas individuālas iezīmes. Līcis - Dubajas sirds, arī mūsdienās nosaka pilsētas daudzveidīgo būtību. Tas ir vienmēr pilns ar vienmastu kuģiem un nelielām abaru laiviņām, kuras kursē starp abiem krastiem un pārvadā pasažierus. Līča ainavu papildina Deiras pusē esošie daudzstāvu ēku silueti, starp kuriem īpaši izceļas Deira Tower (Deiras tornis).
Līča krastā, it īpaši Bur-Dubaijā, atrodas daudzās viesnīcas, dažādu nacionālo virtuvju restorāni, bāri un kafejnīcas. Pilsētā ir 23 pirmās kategorijas viesnīcas („Hilton”, „Forta Grand Jumeira” un citas), otrās kategorijas viesnīcas („Astoria”, „Ambassador” un citas), trešās kategorijas viesnīcas, kā arī ļoti daudzās lētās viesnīcas studentiem un sīktirgotājiem. Dubaija ir viena no nedaudzajām vietām Āzijā, kur ēdināšana uz ielas nav saistīta ar lielu risku eiropieša kuņģim. Jūs droši varat ieturēt maltīti uz ielas, gluži kā restorānā - sanitārais dienests šeit nav uzpirkts.


Atpakaļ