Apvienotie Arābu Emirāti

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Atpūta AAE   890.00 EUR

Ekskursijas Apvienotajos Arābu Emirātos

Ekskursija pa Dubaiju
Pēdējo desmit gadu laikā Dubaija ir pārvērtusies par greznu mūsdienu megapoli, tomēr tā joprojām godbijīgi saglabā senās tradīcijas, un tieši tas izraisa apbrīnu. Kur gan vēl jūs ekskursijā varat pabūt klubā, kur notiek kamieļu skriešanās, apmeklēt vaska figūru muzeju, laivā pavizināties pa līci, apskatīt Dubaijas valdnieka pili un etnogrāfisko ciematu? Ekskursiju noslēgt varat tirdzniecības centrā vai tirgū, vai arī atgriezties viesnīcā.

Ekskursija pa Abudabi
Šī ir iespēja doties uz vienu no skaistākajām arābu pasaules pilsētām – AAE galvaspilsētu. Vēl pavisam nesen šī pilsēta bija tikai uz salas esoša apmetne ar nelielām būdiņām. Mūsdienās tas ir naftas biznesa centrs ar majestātiskiem mošeju minaretiem, lieliskām strūklakām, saulē mirdzošiem debesskrāpjiem, dārzu un parku zaļumu – tieši tāda Abudabi paveras Jūsu sajūsminātajam skatienam. Tur jūs gaida vakariņas arābu restorānā, ūdenspīpes pīpēšana, etnogrāfiskā ciemata apmeklējums, fotografēšanās arābu nacionālajā tērpā – tas viss šo braucienu padarīs neaizmirstamu.

Ekskursija uz Indijas okeāna piekrasti un Korfakanu
Aicinām jūs doties braucienā uz Indijas okeāna piekrasti. Mazi zvejnieku ciematiņi, oāzes un palmu birzis, nelielas mošejas un sagrauti forti padara mūsu ceļu ļoti interesantu. Piekrastē esošajā viesnīcā jūs gaida lepnas pusdienas; tie, kam ir vēlēšanās, var nirt ar akvalangu vai ar pleznām un masku. Zem Indijas okeāna mirdzošās virsmas ir skaista un noslēpumaina 1001 nakts pasaule – koraļļu dārzi, zivju bari, nogrimuši kuģi. Kaut vai reizi dzīvē jums tas ir jāredz – kāpēc gan ne tieši tagad?

Tuksneša safari
Jūs dodaties krēslainā tuksnesī tieši tad, kad smilšu kāpās sākas saulrieta krāsu ierosinātā aizraujošā gaismas un ēnu spēle. Gaisā dvesmo piedzīvojumu gars. Jūs to izjutīsiet kaut kur aiz šašlika dūmiem zem tuksneša nakts zvaigznēm. Ūdenspīpes, arābu dejotāja, nacionālie tērpi, slēpes, bagiji (par papildu samaksu) – tas viss ir Jūsu rīcībā.

Brauciens uz akvaparku "Wild Wadi"
Šī ir Jūsu sapņu zeme, kas tagad kļuvusi par realitāti. Baseins ar milzu viļņiem, melnais caurums, atrakcijas. Bezbailīgi kamikadzes, sliņķu upe un dažādas citas atrakcijas. Ideāla vieta jūsu un ģimenes atpūtai.

Marokāņu pirtis
Vai vēlaties justies kā īsta sieviete? Aicinām jūs uz skaistumkopšanas salonu, kas iemantojis popularitāti pat šeihu sievu vidū. Pirtis, manikīrs, pedikīrs, skrubis visam ķermenim un masāža – tas viss četras stundas ilgā seansā, un Jūs atgriezīsieties mājās ne tikai lieliski atpūtusies, bet arī kļuvusi jaunāka.

Pastaiga pa arābu kuģi
Kruīzs pa līci ar tradicionālo arābu laivu “Day” ir ļoti romantisks. Nogaršojiet arābu nacionālos ēdienus, no līča puses priecējiet acis ar pilsētas skatiem, iepazīstieties ar citvalstu tūristiem, un jūs nekad neaizmirsīsiet šo lielisko pastaigu.

Brauciens uz Musandamu (Omānu)
Ja vēlaties aplūkot skaistas vietas, majestātiskus kalnus un aizraujošu zemūdens pasauli, aicinām kopā ar mums doties uz Dibu – nelielu pilsētiņu Musandamas pussalā, kas ir Omānas sultanāta ziemeļdaļa. Mēs redzēsim starp jūru un kalniem iespiedušos zemnieku ciematiņus, ar pleznām un maskām nirsim burvīgā līcī, ja paveiksies, peldot varēsim sacensties ar delfīniem un pēc tam vēl ilgi stāstīt draugiem par ceļojumu uz noslēpumaino Musandamas pussalu, kas tulkojumā nozīmē “Fjordu zeme”.
Pusdienas un zemūdens peldēšanas aprīkojums ir iekļauti cenā, dvielis jāpaņem pašiem.

Dubaja no putna lidojuma augstuma
Jūs noteikti neatstās vienaldzīgus skats uz Dubaju no putna lidojuma. Desmit minūšu ilgā ekskursija ar helikopteru ļaus salīdzināt veco un jauno Dubaju, tās pagātni un tagadni, saskatīt Austrumu un Rietumu kontrastus.

Zveja
Jums taču ir bijusi vēlēšanās noķert lielo zivi? Zveja, kurā tas iespējams, notiek Persijas līcī uz pilnībā aprīkota kutera ar profesionālu komandu. Jūsu lomā, visticamāk, būs barakudas, tunči un karaliskās zivis.

Ekskursija uz Alianas oāzi
Vai vēlaties pabūt valsts prezidenta dzimtenē? Mēs Jūs aicinām uz Alainu – oāzes pilsētu, kas robežojas ar Omānu. AAE augstākais punkts Gafita kalns, muzejs greznā pilī, pastaiga palmu birzī – tas viss atstās neaizmirstamus iespaidus. Mēs pabūsim noslēpumainās Omānas teritorijā, kur redzēsiet pašlaik valdošā sultāna Kabusa pili, kā arī apmeklēsiet seno tirgu un kamieļu tirgu. Pusdienas un atpūta – pieczvaigžņu viesnīcā.

Jūras kruīzas
Agrā rītā slīdēt pa līča gludo spoguli, vērot gaismas spēli viļņos – tas viss jebkuru padarīs par jūras romantiķi. Ja vēlaties paskatīties uz Dubaju no jūras puses, tad kopā ar mums dodieties četras stundas ilgā izbraucienā ar komfortablu jahtu pa Persijas līci. Tajā gaida lieliskas jūras ainavas, lepna atpūta, neuzbāzīga apkalpošana un peldēšanās līča siltajos ūdeņos. Uz kuģa tiks piedāvāti augļi un atspirdzinoši dzērieni.

Zirgu staļļu apmeklējums
Dubajas jāšanas klubs Nadalšebā, kura pārstāvis ir arī Viņa Augstība ģenerālšeihs Muhameds bin Rašids Al Maktums, ir atzīts par vienu no labākajiem pasaulē. Jūs redzēsiet, kādos apstākļos tiek turēti izslavētie arābu rikšotāji, apmeklēsiet unikālo muzeju – galeriju, kas nosaukta Viņa Augstības šeiha Muhameda bin Rašida Al Maktuma mīļākā rikšotāja Godolfina vārdā. Jūs gaida lepnas brokastis restorānā ar skatu uz hipodromu.

Arābu tornis
Izslējusies 321 metru virs jūras līmeņa, šī viesnīca ir viena no augstākajām pasaulē. Viesnīca ar savu greznību, mirdzumu un varenumu strauji iekaroja tiesības būt par Dubajas vizītkarti. Viesnīcas interjerā 8000 kvadrātmetru ir noklāti ar 22 karātu zeltu, tās celtniecībā piedalījās 3000 kompānijas un 250 dizaineri. Apmeklējiet šo mākslas un tehnikas šedevru – „Burj Al Arab”.

Krabju medības naktī
Jums tiek piedāvāta unikāla iespēja pārbaudīt sevi krabju mednieka lomā, priecāties par naksnīgā līča skaistumu lukturu gaismā un nogaršot krabju gaļu. Klubā Jūsu rīcībā būs džakuzi un baseins, kā arī bārs ar alkoholiskajiem dzērieniem.

Drīmlendas akvaparks
Jūs lieliski pavadīsiet laiku šajā ūdens un izklaides valstībā. Jūsu rīcībā būs neskaitāmi kalniņi, baseini, atrakcijas, bāri un restorāni. Šī ziedošā oāze neatstās vienaldzīgus ne Jūs, ne Jūsu bērnus. Asu izjūtu cienītājiem – kartings un šaušanas klubs (par papildu samaksu).

Brauciens uz zooloģisko dārzu
Šis ir savā ziņā unikāls Arābijas pussalas neskartās dabas centrs. Te vienkopus aplūkojamā tās iemītnieku bagātība izraisa pārsteigumu un izbrīnu. Paliekot telpā, kur darbojas kondicionētājs, Jūs varēsiet vērot dabiskos voljeros mītošos dzīvniekus.

Ekskursija pa Šardžu
Aicinām jūs uz trešo lielāko emirātu – Šardžu. Šajā emirātā valda visstingrākie likumi un ir visvairāk muzeju. Jūs redzēsiet AAE lielāko mošeju, seno tirgu, vaska figūru muzeju, laivā vizināsieties pa brīnumskaistu lagūnu, apmeklēsiet zivju tirgu un greznos veikalus.

Izbrauciens ar stikla laivu
Neaizmirstamas vakariņas sveču gaismā, klavieru un vijoles dzīvā mūzika – to visu jūs varēsiet izbaudīt uz Bato Dubajas kuģa. Uz šīs greznās no stikla veidotās ūdens pils klāja tiks piedāvāti nacionālās un starptautiskās virtuves ēdieni. Varēsiet pasūtīt arī lielisku Francijas vīnu, šampanieti un daudz ko citu.
Patīkamu atpūtu!

Brauciens uz Babalšamsu
“Bab Al Shams” jeb “Saules vārti” – tā tiek dēvēta dziļi tuksnesī esošā pieczvaigžņu viesnīca, kurā atrodas viskolorītākais Dubajas arābu restorāns: lielisks zviedru galds ar plašu ēdienu izvēli – no tradicionālajām arābu uzkodām līdz pat veselam aunam uz iesma – un savā ziņā vienīgā šova programma, kurā iekļauti folkloras elementi. Tikai te Jūs ieraudzīsiet īstu libāniešu vēderdejotāju, neatkārtojamo ēģiptiešu “Tanuru” un emirātu tradicionālo “Ajallu” – Arābijas tuksneša beduīnu deju, paklausīsieties arābu “dzīvo” mūziku.

6 emirāti vienā dienā
Šī ir viena no spilgtākajām un piedzīvojumiem bagātākajām ekskursijām. Atstājuši ultramodernās Dubajas mirdzošos prospektus, Jūs vispirms izbrauksiet cauri senajai Tuvo Austrumu kultūras galvaspilsētai Šardžai, pēc tam apmeklēsiet šeiha Adžmana seno pili, kura tagad ir muzejs ar vaska figūrām, pirmsvēsturiskā laikmeta izrakumus Ummelkaivainā, lielo kanjonu Raselhaimā. Pēc tam ceļš vedīs uz Indijas okeāna piekrasti Fudžeirā, kur jums būs iespēja izpeldēties okeānā un papusdienot.
Šī ekskursija ir reta iespēja vienas dienas laikā pabūt sešos no septiņiem valsti veidojošajiem emirātiem

Tirgoņu pilsēta "Ski Dubai"
Šajā ekskursijā ir iekļauts divu lielāko Dubajā nesen atvērto tirdzniecības centru „Ibn Batuta Moll” un „Emirates Moll” apmeklējums. Tie, kam būs vēlēšanās, varēs apmeklēt arī pasaulē pirmo segto kalnu slēpošanas kūrortu „Ski Dubai” (par papildu samaksu). Kompleksā ir 5 nobraucieni slēpotājiem un snovbordistiem, kā arī sniega parks ar ledus alu bērniem. Izvēloties šo ekskursiju, Jūs gūsiet unikālu iespēju iepriecināt visus ģimenes locekļus: vieniem – Dubajā labākā iepirkšanās, citiem – kalnu slēpes, bet vismazākajiem – pikošanās un ragaviņas.


Atpakaļ