Goa galvaspilsēta Panadži, kas atrodas Mandovi upes krastos, ir slavena ar brīnišķīgi saglabājušos portugāļu laika arhitektūru. Vecpilsēta ar šaurām ieliņām, nami ar balkoniņiem un nebeidzamās ļaužu čalas tiešām izteikti atgādina Portugāli un Spāniju, arī daudzās āra kafejnīciņas raisa tādas asociācijas. Taču te arī līdzība beidzas. Panadži austrumnieciskums parādās gan neparastajās smaržās – garšvielas, ziedi, asie indiešu ēdieni –, gan, protams, apkārtējo krāšņajos tērpos. Pat ja uzvilksiet viskošākās drēbes, kādas atrodamas jūsu skapī, Goa iedzīvotāju vidū tās izskatīsies rāmas un garlaicīgas. Košas krāsas un spilgti raksti šeit ir lielā cieņā, un arī tūristam atliek vien ļauties jau pirmajiem kārdinājumiem un iegādāties vismaz kādu krāšņu zīda šalli.
Tā kā Goa ir vienīgā vieta Indijā, kur ap 25% iedzīvotāju ir kristieši, šeit ir arī brīnišķīgi krāšņas kristiešu baznīcas, ko savulaik cēluši portugāļi. Saistībā ar to jāmin vēl viens neparasts fakts: pavasarī, īsi pēc Lieldienām, Goa katoļi kopā ar Goa hinduistiem atzīmē Dievmātes Brīnumdarītājas svētkus. Vēsture gan nemin nevienus hinduistu svētkus, ko atzīmētu arī katoļu baznīca...
Goa ir slavena arī ar pasakaini krāšņajiem hinduistu tempļiem. Tie tapuši, savdabīgi saplūstot visiem Goa reiz valdījušajiem mākslas un arhitektūras stiliem: marathu koka arhitektūras brīnumus vainago islāmiskie kupoli, tempļu iekšējais plānojums pārņemts no kristiešu baznīcām, bet hinduistu ietekme redzama tempļa tornīšos ar lodziņiem, krāšņajos austrumnieciskajos rotājumos un savdabīgajos gaismekļos.