Itālija


Foresteria Baglio della Luna

Viesnīca  atrodas slavenās Tempļu ielejas teritorijā. Viesnīcas galvenais elements - 13.gadsimta tornis. 1555.gadā imperators Čārlzs V viesnīcu rekonstruēja, bet 18.gadsimtā tā tika pārveidota par ārpilsētas rezidenci, ievērojot visus sicīliešu arhitektūras kanonus. Viesnīcā ir saglabāts pagātnes šarms, izmantojot tālaika mēbeles un gleznas, kurās atainoti 19.gadsimta notikumi. No viesnīcas restorāna paveras skats uz Tempļu ieleju, tas piedāvā kā tradicionālus sicīliešu ēdienus, tā arī vidusjūras virtuvi.

Viesnīcā ir 23 numuri, starp kuriem ir apartamenti un divi mazie apartamenti, numuros ir vannas istaba ar fēnu, kondicionieris, telefons, satelīttelevīzija un minibārs. Superior tipa numuri ir ar skatu uz Tempļu ieleju vai uz jūru. Apartamentos, kas atrodas 13.gadsimta tornī, ir džakuzi.

Viesnīcas restorāns "Il Dehors" ir izvietots uz lieliskas verandas ar skatu uz Tempļu ieleju. Restorāns ir pazīstams visā Itālijā ar to, ka veiksmīgi apvieno tradicionālo sicīliešu virtuvi ar inovatīvu pieeju ēdienu pagatavošanā.


Atpakaļ