Jamaika


Sandals Royal Caribbean Resort & Private Island

Gluži kā pārējās Sandals viesnīcas, kas ir izslavētas atpūtas vietas pāriem, arī Sandals Royal Caribbean komplekss atpūtai, sporta nodarbībām un izklaidei ar savu bagātīgo infrastruktūru, neļaus garlaikoties nevienam, kas izvēlējies šo viesnīcu brīvdienu pavadīšanai.

Viesnīcas ēku un numuru dizains ir veidots gregoriāņu stilā un ierodoties šeit Jūs pārņems sajūta, ka esat aizceļojuši 100 gadu atpakaļ un nokļuvuši britu kolonizācijas laikā. Viesnīca slavena karību reģionā ar pieturēšanos pie senajām angļu tradīcījām, jo tieši šeit Jums pasniegs brokastis gultā no rītiem vai tēju pulkstens četros pēcpusdienā.
Izvēloties šo viesnīcu, Jus nokļūsiet nepiespiestas izsmalcinātības un elegances atmosfērā, un sajutīsiet Jamaikas sirsnīgo viesmīlību!

• 187 numuri, 6 kategorijas, Butler serviss,
• 4 restorāni, 5 bāri,
• 4 baseini, 5 āra džakuzi,

Thai restorāns Sandals viesnīcas privātajā salā
• Kontinentālās brokastis gultā 
• Karību šarms un angļu tradīcijas
• Ērts attālums – tikai dažas minūtes līdz lidostai 
• Ekskluzīvi numuri River Suites

Visos viesnīcas numuros ir:  gaisa kondicionētājs, king-size gulta, fēns, telefons, vanna un duša, seifs, radio ar pulksteni, kabeļtelevīzija, kafijas automāts, gludeklis un gludināšanas dēlis, kā arī ir pieejams speciāls aprīkojums invalīdiem.

Ēdināšana: 24 stundu ēdināšanas serviss. Viesnīcā ir 5 restorāni: The Regency Suite & Deck (Internacionāla virtuve), Royal Thai (Tāizemes virtuve), The Pavilion (Jamaikas virtuve), The Courtyard (grillēti Vidusjūras ēdieni), The Beach Bistro (grillēts ēdiens) un 5 bāri.

Atpūtai un izklaidei: kanoe laivas, burāšana, 4 baseini, 5 džakuzi, 2 baseina bāri, niršana ar masku, zemūdens niršana, galda teniss, basketbols, dienas/nakts teniss, fitnesa centrs, pludmales volejbols, galda spēles, biljards, spa centrs, nakts klubs, izklaides programmas, braucieni uz privāto salu

http://www.sandals.com/main/royal/rj-details.cfm


Atpakaļ