Maldīvu salas

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Atpūta Maldīvu salās   1419.00 EUR

Maldīvu salas

Kādēļ atpūtai izvēlēties Maldīvu salas? Tādēļ, ka tā ir vienreizēja brīvdienu paradīze ar Robinsona Krūzo izjūtām – Jūs varat baudīt savu atpūtu vienā no Maldīvu daudzveidīgajiem kūrortiem: vienalga, vai klusumu un mieru meklējoši SPA mīļotāji, vai gardēži, kas tiecas pēc kulinārijas brīnumu nobaudīšanas, vai nirt griboši zemūdens fani – visi šeit atradīs savu personīgo paradīzi.

Maldīvija ir salu valsts Indijas okeānā, kas izvietojusies uz 26 atoliem ar 1192 mazām salām, no kurām tikai 200 ir apdzīvotas.

Maldīvu salas ir sadalītas lielākos un mazākos atolos – lielākais ir Male atols, kuru 4,5 km platais Vaadhu kanāls sadala divos reģionos – Ziemeļmales atolā un Dienvidmales atolā. Ziemeļmales atola dienviddaļā atrodas Males sala ar tāda paša nosaukuma galvaspilsētu, kas ir mazākā galvaspilsēta pasaulē. Lidosta atrodas apmēram 1 km attālumā no Males – Hulhules salā.

Males atols ir pazīstams ar savām fantastiskajām niršanas iespējām.

Uz rietumiem no Males atola atrodas Ari atols, otrs lielākais Maldīvu atolu komplekss; tas arī tiek iedalīts ziemeļu un dienvidu daļā. Šis atols papildus niršanas iespējām piedāvā augsta līmeņa viesnīcas un gleznainas pludmales.

Pie Ziemeļu atoliem pieder Raa atols un Baa atols – lielākā daļa to salu ir sastopama mežonīga daba un to zemūdens pasaule joprojām ir neskarta, kas radīs Robinsona Krūzo izjūtas. 

Vēl no Ziemeļu atoliem jāizceļ Lhaviyani atolsNoonu atols un Shivayani atols – tikai nesen tie ir kļuvuši par Maldīvu tūrisma galamērķiem. Visos ir sastopama gandrīz neskarta daba un perfektas atpūtas izjūtas. It īpaši Noonu atolā ir vienreizēja zemūdens pasaule.

Dienvidu atoli visvairāk ir piemēroti tiem, kas meklē mieru un klusumu, jo šajos atolos tikai nedaudzas salas ir pieejamas tūristiem. Vistālāk no Males (128 km) atrodas Meemu atols, nedaudz tuvāk (65 km) atrodas Felidhu atols, bet uz rietumiem no šiem abiem atoliem – Ziemeļnilandhes un Dienvidnilandhes atols. Visi tie dos Jums nošķirtību no apkārtējās pasaules – vientuļas pludmales, neskartu dabu un netraucētu atpūtu.Skatīt lielāku karti


Atpakaļ