Spānija


AC Malaga Palacio

AC Hotel Malaga Palacio ir ideāla vieta tiem, kas vēlas baudīt Malagu. Šī greznā 4-zvaigžņu Marriott tīkla viesnīca atrodas šīs aktīvās pilsētas centrā, no kuras dažiem numuriem paveras izcilas pasaules klases panorāmas. Netālu atrodas daži aizraujoši Malagas apskates objekti.
Viesnīcas piedāvātās ērtības atbilst katra klienta vajadzībām - no ziņkārīga tūrista līdz pat darījumu cilvēkam. Katrs viesnīcas numurs ir iekārtots lieliskā modernisma un komforta kombinācijā. Koka apdare piešķir pieticīgu, bet elegantu izjūtu, bet šodienas laikmeta tehnikas sasniegumi piedāvā patīkami relaksējošu un izsmalcinātu gaisotni. Katrs numurs ir ar skaņas izolāciju, tajā ir LCD TV, mini bārs, bezvadu internets (par papildu maksu) un video. Pēc pieprasījuma, pieejamas bērnu / zīdaiņu gultas. Katrs viesis jutīsies kā mājās un saņems nevainojami sniegtus pakalpojumus. Viesnīcā ir 24 stundu apkalpošana numurā, veļas mazgātava, sanāksmju telpas, kondicionieris, auto noma, pilnībā aprīkots biznesa centrs un atsaucīgs apkalpojošais personāls.
Viesnīcā ir liels āra baseins, kurā cilvēki var atvēsināties vasaras karstumā un izbaudīt vienu no labākajiem pilsētas skatiem. Pieejams arī fitnesa centrs. Viesnīcas restorāns piedāvā Vidusjūras virtuvi. Lai arī viesnīca nenodrošina transfēru, tur var vienkārši nokļūt ar taksometru. Viesnīca atrodas tikai 6,5 km attālumā no lidostas, Klientiem ir pieejama arī autostāvvieta.


Atpakaļ