Spānija


Eurostars Regina

 

Eurostars Regina Hotel atklāj Seviļas būtību - viesnīca ir iekārtota ēkā, kas piepildīta ar Andalūzijas šarmu un tipiski senatnīgu Seviļas pils rezidences atmosfēru. Viesnīcā apvienoti modernās arhitektūras elementi un Seviļas tipiskās iezīmes  - pagalms. Viesnīcā ir divi pagalmi, viens iekštelpās, kas piesaista viesus, un otrs āŗpusē, ar atsvaidzinošu strūklaku, dekorēts ar tipiskiem Andalūzijas puķu podiem.

Viesnīca atrodas San Lorenzo rajona centrā, vecajā pilsētas daļā, stratēģiskā vietā, kas atvieglo nokļūšanu uz Seviļas apskates vietām. Tā ir piemērota darījumu braucieniem vai atpūtas braucieniem. Viesnīca atrodas mazāk nekā piecu minūšu gājiena attālumā no Gran Põder bazilika, Mākslas muzeja, Gavidia laukuma, St Clement konventa, Becquer's mājas vai Alameda de Hercules. Papildus tam viesnīca atrodas desmit minūšu gājiena attālumā no labākajām iepirkšanās ielām un daudzām monumentālām celtnēm: Giralda katedrāles, Sierpes ielas, Reales Alcázares, Maestranza, Torre de Oro vai no Indies arhīva. Netālu no viesnīcas, otrpus Guadalquivir upei atrodas Cartuja biznesa parks un Isla Magica atrakciju parks.

Viesnīcā pieejama 24 stundu reģistratūra, auto noma, bufetes tipa brokastis, telpas pasākumiem, bagāžas glabāšana, autostāvvieta, veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana.

 


Atpakaļ