Spānija


Hotel Anacapri

 

Anacapri Hotel ir izvietota 18.gadsimta granadiešu ēkā. Tās iekšējais pagalms, kokgriezumi kafejnīcā un lasītavā, šī laikmeta dekoratīvie elementi un jaunu tendenču pielāgošana pārvērš viesnīcu par burvīgu mūsdienīgu pilsētas centra dizaina viesnīcu, vienlaikus cienot tās izcelsmi.

Joprojām ir saglabātas daudzas senās ēkas pazīmes - pie ieejas viesnīcā, reģistratūrā un kafejnīcā, bet iekšējo  pagalmu ieskauj itāļu gleznotāju darbi. Pēdējās renovācijas laikā 2008.-2009.gadā  vairāki pazīstamu mūsdienu mākslinieku darbi sietspiedes tehnikā tika iekļauti viesnīcas interjerā.

Viesnīcā ir standarta un superior numuri. Pieejami trīsvietīgie un četrvietīgie ģimenes numuri, numuri ar terasi, standarta divvietīgie un vienvietīgie numuri.

Viesnīcā pieejams augsti kvalificēts personāls, kas nodrošinās ar pilsētas karti un palīdzēs orientēties pilsētā. Tāpat ir pieejama  informācija par pilsētu, ekskursijas un izklaides pasākumiem, veikaliem un restorāniem, auto nomu. Viesnīca piedāvā kafejnīcu / bāru ar bufetes tipa brokastīm, lasītavu, TV istabu, grāmatu apmaiņu, veļas mazgāšanu un gludināšanu, bērnu pieskatīšanu, kā arī telpu konferencēm.

 


Atpakaļ