Spānija


Hotel Carmen

 

Carmen Hotel atrodas priviliģētā vietā, lai jūs vislabāk izbaudītu savu uzturēšanos Granadā. To nodrošina arī pilnībā renovēti, plaši mūsdienīgi numuri ar visām ērtībām. Viesnīcas tuvumā ir iepirkšanās centrs, kā arī plašs centrs Puerta Real.

Jūsu komfortam viesnīca piedāvā 222 pilnībā aprīkotus numurus, kas apmierina gan biznesa ceļotāju, gan arī atpūtas meklētāju vajadzības - vienvietīgi un divvietīgi numuri, ģimenes numuri, Premier, Junior Suite un Suite apartamenti.

Maltītes tiek piedāvātas gaišā un plašā restorānā ar ietilpību 300 viesiem, bet ir pieejamas arī privātas zonas noslēgtam cilvēku lokam. Daudzveidīgas bufetes tipa brokastis. Pie ieejas viesnīcā atrodas Café de l'Hotel, kur jūs varat mierīgi baudīt kafiju vai uzkodas, ja vēlaties, izmantot bezvadu internetu vai vienkārši tērzēt labā kompānijā. Vakaros varat baudīt romantiskas vakariņas vai garšīgu kokteili Skyline Granada.

Viesnīcā pieejams: 24 stundu reģistratūra, telpas invalīdiem, telpas smēķēšanai, konferenču zāles, banketu zāles, restorāns, kafejnīca,  vasaras panorāmas terase ar uzkodu bāru, vasaras āra baseins, rotaļu istaba bērniem, apkalpošana numurā, autostāvvieta par papildus samaksu, bagāžas glabāšana, bezmaksas WiFi, veļas mazgāšana un gludināšana.

 


Atpakaļ