Spānija


Hotel Conquistador

 

Atrodas pašā Kordovas centrā, tieši pretī lielākajai mošejai, kas ir viens no izcilākajiem mākslas darbiem un pazīstama jau kopš kalifātu laikiem. Viesnīca piesaista viesus ar siltu, patīkamu atmosfēru, sapņaino andalūziešu pagalmu un Mozarabic stilā dekorētiem numuriem. Daļa mošejas pat atrodas viesnīcā, jo Almanzor numurā jūs varat redzēt 15.gadsimta Mozarabic drupas. Šīs drupas aizsargā Andalūzijas Kultūras padomes vietvara.

Viesnīcas dārgakmens ir andalūziešu pagalms, kurš ieskauj viesnīcu. Pagalms ir kā dzīvības avots ar šarmu, ideāls vakaru pavadīšanai un vakariņu baudīšanai. Labos laika apstākļos brokastis, pusdienas un vakariņas tiek pasniegtas pagalmā.

Viesnīcā ir 128 komfortabli un pilnībā aprīkoti numuri, kas rotāti ar Mozarabic arhitektūras motīviem. Visi numuri ir aprīkoti ar telefonu, kondicionieri, seifu, satelīttelevīziju, Wi-Fi, rakstāmgaldu, mini bāru un fēnu, kā arī ar citām ērtībām.

Viesnīcā pieejams: 24 stundu reģistratūra, banketu pakalpojumi, automašīnas noma, brokastu bufete, Wi-Fi internets, bārs-kafejnīca, biznesa centrs, sapulču telpas, bagāžas glabāšana, ātrā reģistrācija un izrakstīšanās, automašīnu stāvvieta, veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana.

 


Atpakaļ