Spānija


Hotel Emporda

Hotel Empordà ir ģimenes uzņēmums. Sākotnēji tas bija slavenais restorāns "El Motel", atgādinot par to, ka uzņēmums tika dibināts kā ceļotāju apstāšanās vieta ceļa no Figueres uz Franciju. 1970. gadu vidū  saskaņā ar ilgtermiņa vīziju restorāna īpašnieki atvēra viesnīcu.
Viesnīcā ir 42 numuri ar visaugstāko komforta līmeni: 39 divvietīgi numuri un  3 Suites. Visos numuros ir kondicionieris, tālrunis, TV un radio, mini bārs, seifs, Wi-Fi internets, dažādu viesnīcu pakalpojumu klāsts, bezmaksas dienas laikraksti, fēns, dažādi vannasistabas piederumi, hidromasāžas vanna un terase. Numuros ir elegantas koka grīdas, kas izstaro siltumu un mājīgumu. No numuriem paveras skats uz Avenue un apkārtējo Alt Empordà rajonu, uz Sant Ferran pili, uz Figueres pilsētu. Viesnīcas stāviem ir atšķirīgs interjers: 1.stāvs zilā krāsā, 2.stāvs dzeltenā,bet  3.stāvs - zaļā.
Viesnīcā pieejams: apkalpotāji, dienas laikraksti, veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana, dārzi, terases un solārijs, autostāvvieta, velosipēdu noma.


Atpakaļ