Spānija


Hotel Vereda Real

Vereda Real Hotel atrodas lieliskā vietā burvīgā dabas vidē, dažu minūšu attālumā no Seviļas vēsturiskā centra, Andalūzijas galvaspilsētas nomalē, netālu no nelielās pilsētiņas Valencina de la Concepción. Šī elegantā viesnīca piedāvā lielu naktsmītņu izvēli gan biznesa cilvēkiem, gan atpūtas mīļotājiem, tālu no pilsētas burzmas, bet vienlaikus tikai dažu minūšu attālumā no tās neskaitāmajiem dārgumiem, šosejas un lidostas. Viesnīcā ir ekskluzīva atmosfēra, ko rada tās unikālā atrašanās vieta, fascinējošs dekorējums, augstas kvalitātes mēbeles un nepārspējama elegance. Viesnīca piedāvā daudz dažādu iespēju: komfortablas atpūtas telpas, mājīga bibliotēka, sauna, džakuzi, trenažieru zāle, à la carte restorāns, skaisti dārzi, āra baseins, bezvadu internets koplietošanas telpās un sanāksmju un banketu telpas.
Viesnīca ir izvietota divstāvu ēkā, tās fasāde ir dekorēta tradicionālā Andalūzijas stilā, ar baltām sienām. Tās logi un balkoni rada ievērības cienīgu ēkas stilu. Netālu no viesnīcas atrodas nozīmīgākie objekti un pieminekļi: izstāžu centrs Palacio de Congresos - 25 km, metro stacija Pz.armay - 9 km, lidosta - 25 km.
Numuri ir vidēji lieli, bet lieliskā stāvoklī. Mēbeles, ievērojot vispārējo viesnīcas stilu, ir mūsdienīgas un stilīgas, sienu gleznojumi ir krēma un zelta krāsā. Vestibils ir vidēji liels un mājīgs, ar klasisku interjeru.
Restorāns sastāv no spilgtas un modernas ēdamzonas, daļa no kuras izvietota ārpusē pie peldbaseina.


Atpakaļ