Šrilanka


Cinnamon Citadel

Viesnīca Cinnamon Citadel ir uzcelta kādreizējās Dunuvila Wallauwa (karaļvalsts ministra Dunivila ģimenes mantojums) vietā. Saskaņā ar leģendu karalis Kandy šajā vietā apstājās ik reizi, kad savā laivā peldēja garām tai. Kandy karaļvalsts, kas atrodas 488 m augstumā virs jūras līmeņa, ir pēdējā  šrilankiešu monarhijas citadele, un joprojām pilsētas mūri glabā atmiņas par šiem laikiem. Zaļie pauguri, valsts garākā upe, miglaini rīti un svaigs gaiss – tie ir tikai daži mirkļi, kas jūsu atpūtu padarīs neaizmirstamu.  Vienīca atrodas starp Kolombo un Kandy, 160 km attālumā no Kolombo. Viesnīca ir ieguvusi ISO 22000; 2005 un ISO 14001 sertifikātu.

Viesnīcā ir 121 numurs: 24 Deluxe Room и 97 Superior Room. Numuru iekārtojums atspoguļo Kandy karaļvalsts bagāto mantojumu, tā unikālais etniskais stils ir sajūtams jau ieejot numurā. katrā numurā ir atpūtas stūrītis ar sofu vai kušeti, kondicionieris, balkons, minibārs, telefons, kabeļtelevīzija, tējas un kafijas pagatavošanas iekārtas, vannas istaba. Viesnīca piedāvā ekskursiju organizēšanu, veļas mazgātavu, apkalpošanu numurā, suvenīru veikalu, ārsta pakalpojumus, autostāvvietu. Viesnīcā ir atklātais baseins.

Restorāns Vel Eliya – plašs restorāns, izvietots viesnīcas galvenā spārna pirmajā stāvā, ar skatu uz Mahweli upi, piedāvā plašu ēdienu izvēli «zviedru galda» veidā, bet etniskie motīvi restorāna interjerā piešķir tam vietējo kolorītu bārs Giri Sikara – atklātais bārs ar skatu uz baseinu un upi. Eksotiskās augļu sulas, vietējie firmas kokteiļi, vietējais un importa alkohols, vakaros dzīvie muzikālie priekšnesumi; restorāns Mahaveli Eliya – šeit jūs varat nobaudīt tradicionālos kandiešu virtuves ēdienus, ikas pagatavoti pēc laika pārbaudījumu izturējušām receptēm. Restorāna otrajā stāvā ir bārs; baseina bārs – šeit jūs varat baudīt savus iemīļotos dzērienus, klausoties mierīgu mūziku un tīksminoties par lauku dzīves mierīgo gaitu: par laiviniekiem, kuri rītausmā peld ar laivām, par bērniem, kuri spēlējas upes pretējā krastā, un par eksotiskajiem putniem. Ēdināšanas tipi: brokastis, puspansija, pilna pansija.


Atpakaļ