Brazīlija, Argentīna un Urugvaja


Individuālā ceļojuma programma - ilgums 18 dienas
Rīga - Manausa (Amazone) - Riodežaneiro - Iguasu ūdenskritumi - Buenosairesa - Los Cardales - Puerto Madero - Colonia - Rīga

Ceļojumu laiki:

Ceļojuma cena no: 4560.00 EUR

Transporta veids: : Lidmašīna

Uzdot jautājumu

Pieteikties

1. diena
Rīga - Manausa
Lidojumi: Rīga - Frankfurte; Frankfurte - Sanpaulu - Manausa

2. diena
Amazone
Ielidošana Amazones galvaspilsētā Manausā. Brauciens no lidostas uz Amazon Ecopark Lodge 4* ar kuteri pa vienu no Amazones pietekām.
Pēc iekārtošanās bungalo, pusdienas un vakarā brauciens ar kanoe, kura laikā būs iespēja vērot nakts dzīvniekus un aligātorus. Vakariņas viesnīcā Amazon Ecopark Lodge 4*.

3. diena
Amazone

Brokastis. Pēc brokastīm 10 km apskates pārgājiens pa džungļiem. Atgriežoties pusdienas ar nacionālo virtuvi vietējā restorānā. Pēc mielasta brauciens ar kanoe pie Amazones vietējiem iedzīvotājiem - caboclos. Vakariņas viesnīcā Amazon Ecopark Lodge 4*.

4. diena
Amazone
Pēc brokastīm pilnas dienas ekskursija “Ūdeņu satikšanās” – tā ir iespēja redzēt vienu no Amazones aizraujošākajiem skatiem, kad Negro upes melnie ūdeņi saplūst ar Solimões upes gaiši brūnajiem ūdeņiem un tie, savstarpēji nesajaucoties, tek vairākas jūdzes, līdz saplūst Amazonē. Pusdienas uz vienas no Amazones salām, vietējā ciemata restorānā, pēc kurām ekskursija turpināsies ar gumijkoku birzs apskati. Vakariņas viesnīcā Amazon Ecopark Lodge.

5. diena
Amazone - Riodežaneiro 
No rīta ekskursija uz “Pērtiķu mežu”, kur ir izmitināti dzīvnieki no izcirstajiem, applūdinātajiem un ugunsgrēkos cietušajiem džungļu apgabaliem. Pēc ekskursijas transfērs uz Manausas lidostu. Lidojums Manausa - Riodežaneiro. Pēc ielidošanas transfērs uz viesnīcu Windsor Palace 4* Kopakabanā

6. diena
Riodežaneiro

Brokastis. Ekskursija uz Sugar Loaf ("Cukurgalvu"). No viesnīcas ceļš vedīs pa Rio slavenākajām pludmalēm uz Praia Vermelha gaisa tramvaja staciju. No sākuma ar gaisa tramvaju Jūs pacelsieties Urkas kalnā (Urca), kas kalpo kā starpposms ceļā uz kaimiņvirsotni - "Cukurgalvu". Pēc neilgas Urkas kalna apskates turpināsiet ceļu ar gaisa tramvaju uz "Cukurgalvas" virsotni no kuras Jums pavērsies lieliska Rio panorāma. Asu izjūtu cienītājiem būs iespēja pavizināties (par papildus samaksu) ar helikopteru virs Rio, slavenajām pludmalēm un aplidot loku ap Kristus statuju uz Korkovado kalna.
Turpinājumā pusdienas tradicionālajā Brazīlijas bārbekjū restorānā - churrascaria, pēc kuras sekos ekskursija uz Korkovado kalnu (Kristus statuja). Ekskursija sākas ar braucienu līdz Cosme Velho kalnu dzelzceļa stacijai. Šis zobratu dzelzceļš (analoģisks zobratu dzelzceļam Alpu kalnos ) uzvedīs Jūs caur Tidžukas mežu 704 m augstajā Korkovado kalnā, kura virsotnē atrodas Kristus Pestītāja statuja - Riodežaneiro simbols. No virsotnes paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu, Guanabara līci, "Cukurgalvu", 14 km garo Rio-Niterói tiltu, Rodrigo de Freitas lagūnu, Atlantijas okeānu, kā arī iespēja apskatīt tuvumā 38 m augsto Pestītāja statuju.
Pēc ekskursijas atgriešanās viesnīcā Windsor Palace 4*.

7.- 8. diena
Riodežaneiro

Atpūta pie Atlantijas okeāna, Dzīvošana viesnīcā Windsor Palace 4*ar brokastīm.

9. diena
Foz do Iguacu

Brokastis, transfērs uz lidostu. Lidojums Riodežaneiro - Foz do Iguacu. Transfērs uz viesnīcu San Martin 4*. Brīvais laiks.

10. diena
Foz do Iguacu

Pēc brokastīm Iguasu ūdenskrituma apskate no Brazīlijas puses, Iguasu nacionālā parka apskate un Macuco Safari tūre, kura iekļauj sevī braucienu ar džipiem vai elektromobīļiem pa Makuko ceļu, kas vijas caur krāšņo subtropu mežu uz Iguasu kanjonu, un izklaides braucienu ar ātrgaitas motorlaivām ūdenskrituma kaskāžu tuvumā. Neaizmirstamus iespaidus atstāj brauciens ar laivu cauri vienam no ūdenskritumiem. Pēc emocijām bagātās tūres pa upi, pastaiga pa blakus esošo Putnu parku. Četros hektāros pirmatnīgā Brazīlijas lietusmeža ir izvietojies dabas parks, kurā tūristiem, ornitologiem un visiem dabas mīļotājiem ir iespēja vērot un fotogrāfēt dažādu sugu putnus to dabiskajā vidē. Šeit mīt vairāk kā 500 dažādu putnu gan no Dienvidamerikas, gan no citiem kontinentiem. Vēlu pēcpusdienā atgriešanās viesnīcā San Martin 4*.

11. diena
Foz do Iguacu - Buenosairesa

Brokastis, transfērs uz lidostu. Lidojums Foz do Iguacu – San Paulo – Buenosairesa .
Pēc ielidošanas Buenosairesā transfērs uz viesnīcu .
Brīvais laiks.
Dzīvošana viesnīcā Loi Suites 4* (http://www.loisuites.com.ar/ArenalesEn.htm).

12. diena
Buenosairesa

Pēc brokastīm pilsētas apskates ekskursija – Koloņas teātris (Teatro Colon) , 9.Jūlija avēnija (Avenue 9 de Julio), Obelisks (Obelisco), Maijo laukums (Plaza de Mayo), San Telmo, La Boca, Caminito, Puerto Madero u.c. interesantas apskates vietas. Ekskursija ilgs apmēram 3-4 stundas.
Pusdienlaikā atgriešanās viesnīcā.
Vakarā – Esquina Carlos Gardel Tango šovs, kura laikā baudīsiet neaizmirstamus mirkļus tango pavadībā. Pēc šova – atgriešanās viesnīcā.
Dzīvošana viesnīcā Loi Suites 4* .

13. diena
Los Cardales

Brokastis. Pilnas dienas ekskursija uz rančo Santa Susana, kas atrodas Los Cardales ciematā. Jums būs lieliska iespēja iepazīt tipisku Argentīnas kovboju - gaučo ikdienu un apskatīt rančo, kā arī noskatīties folkloras šovu. Pusdienās - īsts gaučo barbekjū !
Vakarā atgriešanās viesnīcā.
Dzīvošana viesnīcā Loi Suites 4*.

14. diena
Puerto Madero
Brokastis. Apm. 6 stundu ekskursija – ieraudzīsiet Buenosairesu no citas puses: ziemeļu daļa, kurai raksturīgas zvejnieku ciemata iezīmes (Puerto Madero) – arī pusdienas baudīsiet tradicionālā restorānā. Upes deltā brauciens ar kuģīti.
Vakarā – atgriešanās viesnīcā.
Dzīvošana viesnīcā Loi Suites 4*

15. diena
Urugvaja – Colonia 

Pēc brokastīm pilnas dienas ekskursija uz Urugvaju – Colonia pilsētu. 3 stundu brauciens ar prāmi, pusdienas Lo Do Renata restorānā. Vēsturiska pilsētas apskates ekskursija. Pēcpusdienā prāmis atpakaļ. Vakarā atgriešanās viesnīcā Loi Suites 4*.

16. diena
Buenosairesa

Brokastis. Brīva diena atpūtai. Dzīvošana viesnīcā Loi Suites 4*

17. diena
Buenosairesa - Frankfurte

Brokastis. Brīvais laiks līdz pusdienlaikam, transfērs uz lidostu. Lidojums Buenosairesa - Frankfurte. Nakts lidmašīnā

18. diena
Frankfurte - Rīga
Ielidošana Frankfurtē 10:35. Lidojums Frankfurte - Rīga (14:05 - 17:15)

Cenā ir iekļauts :
• aviobiļete Rīga- Frankfurte- Sanpaulu- Buenosairesa - Rīga
• aviobiļete vietējiem pārlidojumiem Sanpaulo- Riodežaneiro- Manausa- Foz do Iguassu- Sanpaulo
• dzīvošana 4* viesnīcas divvietīgajā numurā ar brokastīm
• visas programmā minētās ekskursijas un ēdienreizes

Papildus izmaksas :
• Brazīlijas vīzu izmaksas (LR nepilsoņiem)
• programmā neminētās ēdienreizes (pēc vēlēšanās)
• ceļojuma apdrošināšana
• dzeramnaudas

Vīzu noformēšanai nepieciešamie dokumenti ( LR nepilsoņiem):
• pase (jābūt derīgai vismaz vēl 6 mēnešus pēc iebraukšanas dienas Brazīlijā)
• 1 pases fotogrāfija (momentfoto neder)

* - ceļojuma programmā norādītās viesnīcas ir minētas, kā piemērs un var mainīties saskaņā ar ceļotāja vēlmēm vai viesnīcu noslogojumu.


Atpakaļ