Buenosairesa un skaistule Salta

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Buenosairesa un ledāji   1135.00 EUR
Buenosairesa un skaistule Salta   1365.00 EUR
Klasiskā Argentīna   2345.00 EUR

Izbaudiet neaizmirstamu 8 dienu ceļojumu uz tango dzimteni Argentīnu! Tās galvaspilsēta Buenosairesa ar senajām celtnēm un Parīzei līdzīgo arhitektūru tiek uzskatīta par vienu no elegantākajām Dienvidamerikas pilsētām. Savukārt, Salta, kas tiek dēvēta arī par "Skaisto Saltu" (Salta La Linda), ar tās lieliski saglabājušos koloniālo 16.gadsimta arhitektūru, draudzīgo attieksmi pret tūristiem, patīkamajiem laika apstākļiem (vidējā gaisa temperatūra vasarā ir 20,4°C, bet ziemā - 10,8°C) un satriecošajām dabas ainavām pilsētas rietumu daļā ir īpaši pievilcīgs tūrisma galamērķis.

Ceļojuma cena : 1365 EUR + aviobiļete

Ceļojumu laiki:

Ceļojuma cena no: 1365.00 EUR

Transporta veids: : Lidmašīna

Uzdot jautājumu

Pieteikties

1. diena
Buenosairesa

Ielidošana Buenosairesā, transfērs uz viesnīcu.

2. diena
Buenosairesa

Pēc brokastīm izbaudiet Argentīnas galvaspilsētas apskates ekskursiju gida pavadībā. Šī pilsēta asociējas ar tango, futbolu un tādiem vārdiem kā Evita, Maradona un Če Gevara. Buenosairesa tiek uzskatīta par vienu no elegantākajām Dienvidamerikas pilsētām, tās senās celtnes un arhitektūra atgādina Parīzi, bet vēsturiskajā centrā ir saglabājušās koloniālā perioda liecības. Ekskursijas laikā redzēsiet galvenās apskates vietas:- centrālo laukumu Plaza de Mayo, prezidenta rezidenci - La Casa Rosada (Rozā māja), Metropoles Katedrāli, Kolonnu teātri - vienu no ievērojamākajām operu ēkām pasaulē, Obelisku un Nacionālo Kongresu namu, La Boca – itāļu emigrantu kvartālu, kurš ir Argentīnas tango rašanās vieta, Caminito gājēju kvartālu, San Martin laukumu un Recoleta. Vakarā izbaudiet neatkārtojamu tango priekšnesumu, paralēli baudot gardas vakariņas. Labākā vietējo un internacionālo ēdienu izlase, grilēta uz oglēm, paštaisīta pasta, brīnišķīgi deserti un plaša vīnu izvēle no vietējiem pagrabiem – šeit ir viss, lai jūs pavadītu neaizmirstamu vakaru!

3. diena
Buenosairesa

Pēc brokastīm brīvais laiks, ko pavadīt pilsētas tuvākai iepazīšanai pēc saviem ieskatiem.

4. diena
Buenosairesa un Salta

Pēc brokastīm individuāls transfērs uz lidostu. Pārlidojums uz Saltu un transfērs uz izvēlēto viesnīcu.

5. diena
Salta, Purmamarka

Pēc brokastīm ekskursija gida pavadībā uz Humahuacu ieleju, kas ir UNESCO aizsargājamais objekts, šaura kalnu ieleja ar skaistām krāsainām ainavām un neapdedzināto ķieģeļu māju ciemiem. Vēsturiskas celtnes un pirms-Spāņu laikmeta drupas, rodas sajūta, ka laiks šeit ir apstājies. Rīta pusē apmeklēsiet tādas pilsētas kā Gene, Kemes, San Salvador de Jujuy, kas ir Jujuy provinces galvaspilsēta un Purmamarca, kas atrodas 2274 metrus virs jūras līmeņa. Pastaigas ekskursija pa indiāņu ciemu Purmamarca, kas pieslējies pie Cerro de Los Siete (septiņu krāsu kalns) un saglabājis koloniālā perioda arhitektūras iezīmes. Tālāk apskatīsiet Tilcara Pucara nocietinājumu, no kurienes paveras iespaidīgs skats uz Humahuaca kanjonu. Pastaigas ekskursija pa Humahuaca pilsētu, kurā ir daudz skaistu un vēsturisku apskates vietu, redzēsiet Katedrāli, Santa Barbara Torni un Neatkarības pieminekli. Tālāk dosieties uz San Salvador de Jujuy, redzēsiet pilsētas svarīgākās apskates vietas: Plaza principal, Katedrāli un Casa de Gobierno.

6. diena
Salta

Pēc brokastīm privāta ekskursija ar gidu uz Cachi. Ekskursija sāksies Lermo ielejā, kurā redzēsiet lauru lapu kokus, līdz tuvosimies aizām Escoipe un Cuesta del Obispo. Kalnu ceļš uzvedīs 3348 m augstumā - no šejienes sākas Los Cardones (Kaktusu) Nacionālais parks. Pēc nelielas pastaigas ar dažām pieturām fotografēšanai ieradīsimies gleznainajā pilsētiņā Cachi, kur apskatīsim Arheoloģijas muzeju un tās savdabīgo baznīcu.

7. diena
Salta – Buenosairesa

Pēc brokastīm transfērs uz lidostu. Lidojums atpakaļ uz Buenosairesu. Transfērs uz viesnīcu.

8. diena
Buenosairesa

Pēc brokastīm transfērs uz lidostu.

Ceļojuma cena :

Viesnīcas kategorija
1/2 DBL
SGL
5* viesnīca,  BB
€ 1740
€ 2365
4* viesnīca,  BB
€ 1680
€ 2245
3* viesnīca,  BB
€ 1365
€ 1610

Ceļojuma cenā ir iekļauts :
• nakšņošana izvēlētajās viesnīcās ar brokastīm
• ekskursijas un transfēri saskaņā ar programmu
• gida pakalpojumi
• ieejas biļetes nacionālajos parkos
• nodokļi un piemaksas saskaņā ar programmu

Papildu izmaksas :
• starptautiskie lidojumi: Rīga - Buenosairesa - Rīga no 860 EUR
• iekšzemes pārlidojumi: Buenosairesa - Salta - Buenosaires no 326 USD
• piemaksa par atļautās bagāžas pārsniegšanu
• medicīniskā apdrošināšana
• dzeramnaudas
• agra ierašanās vai vēla izrakstīšanās no viesnīcas
• programmā neminētās ēdienreizes


Atpakaļ