Klasiskā Argentīna

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Buenosairesa un ledāji   1135.00 EUR
Buenosairesa un skaistule Salta   1365.00 EUR
Klasiskā Argentīna   2345.00 EUR

Lieliska iespēja doties iespaidiem pārpilnā 11 dienu ceļojumā uz tango dzimteni Argentīnu! Tās galvaspilsēta Buenosairesa ar senajām celtnēm un Parīzei līdzīgo arhitektūru tiek uzskatīta par vienu no elegantākajām Dienvidamerikas pilsētām. Iepazīstiet ledāju valstību Kalafati, Magelāna atklāto Ugunszemi - 40 tūkst. salu arhipelāgu Tierra del Fuego, kā arī izbaudiet Iguasu ūdenskritumu - vienu no pasaulē lielākajiem un krāšņākajiem ūdenskritumiem.

Ceļojuma cena : 2345 EUR + aviobiļete

Ceļojuma programma

Ceļojumu laiki:

Ceļojuma cena no: 2345.00 EUR

Transporta veids: : Lidmašīna

Uzdot jautājumu

Pieteikties

1. diena
Buenosairesa

Ielidošana, transfērs uz viesnīcu.

2. diena
Buenosairesa

Pēc brokastīm Argentīnas galvaspilsētas apskates ekskursija gida pavadībā. Šī pilsēta asociējas ar tango, futbolu un tādiem vārdiem kā Evita, Maradona un Che Gevara. Tā tiek uzskatīta par vienu no elegantākajām Dienvidamerikas pilsētām. Pilsētas senās celtnes un arhitektūra atgādina Parīzi. Vēsturiskajā centrā ir saglabājušās koloniālā perioda liecības. Ekskursijas laikā redzēsiet galvenās apskates vietas – centrālo laukumu Plaza de Mayo, “Rozā māju” jeb La Casa Rosada, Metropoles Katedrāli, Kolonnu teātri – vienu no pazīstamākajām operteātru ēkām pasaulē, Obelisku un Nacionālo Kongresu namu, La Boca – itāļu emigrantu kvartālu, kurā radies slavenais Argentīnas tango, Caminito gājēju kvartālu, San Martin laukumu un Recoleta. Vakarā izbaudiet neatkārtojamu tango priekšnesumu, paralēli baudot gardas vakariņas. Labākie vietējās un internacionālās virtuves ēdieni, grilēta gaļa, paštaisīta pasta, brīnišķīgi deserti un plaša vīnu izvēle no vietējiem pagrabiem – viss, lai jūs pavadītu neaizmirstamu vakaru.

3. diena
Buenosairesa

Pēc brokastīm brīvais laiks. Pavadiet dienu pēc pašu vēlēšanās, apskatot pilsētu patstāvīgi vai pasūtot papildus ekskursiju.

4. diena
Buenosairesa / Kalafate (Calafate)

Pēc brokastīm transfērs uz lidostu. Pārlidojums uz Kalafati. Pēc ierašanās Kalafatē transfērs uz viesnīcu.

5. diena
Ledāju valstība Kalafate

Pēc brokastīm grupas ekskursija gida pavadībā uz Los Glaciares Nacionālo parku un Perito Moreno ledāju. Kopš atklāšanas 1937.gadā tas ir otrs lielākais Argentīnas Nacionālais parks. Tajā redzami 47 milzīgi ledāji. Perito Moreno ir ledājs, kas atrodas Andu kalnos, Argentīnas dienvidos, Patagonijas reģionā. Tas ir viens no svarīgākajiem tūrisma apskates objektiem Patagonijā. Šis 250 km2 lielais un 30 km garais ledus veidojums ir viens no ledājiem, kas ir daļa no Dienvidpatagonijas ledus lauka, kurš atrodas Andu kalnu sistēmā. Šis ledus lauks ir pasaulē trešā lielākā saldūdens rezerve.

6. diena
Kalafate/Ušvaja (Ushuaia)

Pēc brokastīm transfērs uz lidostu un pārlidojums uz Ušvaju (Ushuaia). Transfērs uz viesnīcu. “Tierra del Fuego” (Ugunszeme) ir salu arhipelāgs, kurš sastāv no vairāk kā 40 000 salu. Šo arhipelāgu no kontinenta nošķir Magelāna šaurums un no Antarktīdas atdala Dreika šaurums. Arhipelāga kopējā teritorija ir 73 753 km2, no kuriem galvenā sala aizņem 47 992 km2. Galvenā sala ir sadalīta starp divām valstīm: 18 507,3 km2 (38,57% no kopējās teritorijas) pieder Argentīnai un 29 484,7 km2 (attiecīgi 61,43%) pieder Čīlei. Arhipelāga pirmatklājējs Magelāns uzskatīja, ka arhipelāgs ir nezināmas dienvidu zemes ziemeļu (Terra Australis Incognita) krasts. Vietējie iedzīvotāji naktīs dedzināja ugunskurus un, redzot ugunis, Magelāns nosprieda, ka tām ir vulkāniska izcelsme, tāpēc nosauca jaunatklāto teritoriju par Ugunszemi. Šajā Ugunszemē atrodas pasaulē vistālāk uz dienvidiem izvietotā pilsēta Ušvaja.

7. diena
Ušvaja

Pēc brokastīm privāta ekskursija gida pavadībā uz “Tierra del Fuego” Nacionālo Parku, kas tika dibināts 1960.gadā, lai aizsargātu dienvidos vistālāk atrodošos neskartos mežus. Redzēsiet brīnišķīgas kalnu ainavas un elpu aizraujošus skatus uz ielejām ar neskaitāmām upēm un ezeriem.
8. diena
Ušvaja / Igvasu (Iguazu)
Pēc brokastīm transfērs uz lidostu un pārlidojums uz Igvasu. Transfērs uz viesnīcu.

9. diena
Igvasu ūdenskritums

Pēc brokastīm privāta ekskursija gida pavadība uz ūdenskritumiem (no Argentīnas puses). Igvasu ir ūdenskritumu komplekss Igvasu upē uz Brazīlijas un Argentīnas nacionālo parku Igvasu robežas (divi dažādi nacionālie parki ar vienādu nosaukumu). Abi šie nacionālie parki ir iekļauti UNESCO Pasaules mantojuma objektu sarakstā 1984. un 1986. gadā. Ūdenskritumu kompleksa platums ir 2,7 kilometri, un tas sastāv no apmēram 270 atsevišķiem nelieliem ūdenskritumiem. Lielākais to augstums ir 82 metri, tomēr vairums ūdenskritumu ir 60 metrus augsti. Lielākais no tiem ir Garganta del Diablo - U-veida pārrāvums 150 metru platumā un 700 metru garumā. Šis ūdenskritums atzīmē Brazīlijas un Argentīnas robežu. Liels salu daudzums atdala ūdenskritumus vienu no otra. Lielākā daļa ūdenskritumu atrodas Argentīnas teritorijā. Jūs dosieties aizraujošā piedzīvojumā – braucienā ar ātrgaitas piepūšamo laivu pa Igvasu upi un ūdenskritumiem. Pēc tam izbraucienā atvērtajos džipos caur džungļiem gida pavadībā.

10. diena
Igvasu/Buenosairesa

Pēc brokastīm ekskursija gida pavadībā uz ūdenskritumiem no Brazīlijas puses. Pēc vakariņām transfērs uz lidostu, pārlidojums uz Buenosairesu un transfērs uz viesnīcu.

11. diena
Buenosairesa

Pēc brokastīm transfērs uz lidostu.

Ceļojuma cena :

Viesnīcas kategorija
1/2 DBL
SGL
5* viesnīca,  BB
no € 3000
no € 4135
4* viesnīca,  BB
no € 2660
no € 3420
3* viesnīca,  BB
no € 2345
no € 2840


Cenā iekļauts :
•    dzīvošana izvēlētajā viesnīcā ar brokastīm
•    ekskursijas un transfēri saskaņā ar programmu
•    privāti gida pakalpojumi, kā norādīts programmā
•    ieejas biļetes nacionālajos parkos
•    visi nodokļi un piemaksas (izņemot lidostu)

Papildu izmaksas :

•    aviobiļete Rīga – Buenosairesa – Rīga
•    iekšzemes pārlidojumi no USD 1454
•    medicīniskā apdrošināšana
•    dzeramnaudas
•    programmā neminētās ēdienreizes


Atpakaļ