Brazīlija


Pousada Ecovila Spa da Alma

Viesnīca atrodas priviliģētā vietā, prom no ikdienas kņadas, 15 hektāru plašā dabas rezervātā. Viesnīca atrodas 250 metru attālumā no Minas Beach. Bāri, restorāni un Pipas bulvāris atrodas 5 minūšu attālumā no viesnīcas. Apvienojot komfortu ar dabisko vidi, viesnīca piedāvā 18 numurus, no kuriem paveras iedvesmojošs skats uz okeānu, kāpām un klintīm, kas padara šo vietu ideālu, lai atpūtinātu prātu, veldzētu dvēseli un atjaunotu ķermeni ar jaunu enerģiju.

Numuri:
Visi numuri ir ar skatu uz okeānu, gaisa kondicionieri, TV, džakuzi un dušu. Suite ir 35 kv.m plaši numuri, ar balkonu ar šūpuļtīklu un gultu. Panoramic Suite ir 60 kv.m plaši numuri, ar atsevišķu atpūtas zonu, "queen" tipa gultu, balkonu ar guļamtīklu un virtuvi. Master Chalet numuri ir Suite un Panoramic Suite numuru kombinācija. Honey Moon Chalet ir 95 kv.m plaši numuri, ar vannas istabu ar džakuzi 2 personām. Jūs sagaidīs ar šampanieti un tropisko augļu izlasi. Brokastis tiek pasniegtas uz balkona. Šis numurs ir pēc pieprasījuma.

Viesnīcas teritorija:
Reģistratūra ar TV un DVD zāli, neliela bibliotēka un neliela telpa sanāksmēm. Viesnīca piedāvā spa kompleksu, kuru viesnīcas viesi var izmantot ar 15% atlaidi. Spa kompleksā iespējams izmantot dažādas procedūras. Tāpat pieejams Wi-Fi, masāža, transporta pakalpojumi, restorāns, spa, baseins, guļamkrēsli, gaisa kondicionieris. Viesnīcas transports uz Pipu ir pieejams 4 reizes dienā bez maksas.

Ēdināšana:
Brokastis. Par papildus samaksu pieejama puspansija un pansija.

Adrese:
Rua Do Spa, 09,
Pipa
CEP 59.178-000, Brazīlija
Tālr.: 00 55 84 3246-2357


Atpakaļ