Brazīlija


Rio Buzios Beach Hotel 4*

Rio Búzios Beach Hotel atrodas dažu soļu attālumā no burvīgās João Fernandes pludmales, kas slavena ar savu neatkārojamo šarmu. No viesnīcas paveras brīnišķigs skats uz līci un pludmales promenādi.
Viesnīca ir īpaši projektēta tā, lai harmoniski iekļautos dabas ainavā un vietējā arhitektūrā, kā arī kaut nedaudz atgādinātu Rio - šeit darbojas lifts, kas ārēji atgādina Korkovado (Kristus statuja) kalnu dzelzsceļa vagonu.
João Fernandes Beach ir rāms un dzidrs ūdens, tādēļ šo vietu iecienījuši snorkelētāji un sērfotāji. Pludmales promenādes malā atrodas daudzi populāri restorāni.
Savu nosaukumu šī vieta aizguvusi no portugāļu jūrasbraucēja Žoau Fernanduša, kurš šajā līcī slēpa savus kuģus no pirātiem un indiāņiem.

Viesnīca: viesnīcā ir 64 numuri, kas aprīkoti ar king size gultām, kondicionētāju, telefonu. kabeļu TV, minibāru, fēnu, seifu, radio-modinātāju, elektronisko atslēgu un balkonu ar skatu uz jūru vai baseinu.
Deluxe numuri ir papildus aprīkoti ar džakuzī.

Ēdināšana: restorāns ar brazīļu un internacionālo virtuvi, bārs un uzkodu bārs pie baseina.

Pakalpojumi un aktivitātes:
Viesnīcā ir baseins, tvaika sauna, vingrošanas zāle, spēļu istaba, bezmaksas internets, bārs un iespējas pasūtīt ekskursijas.
No viesnīcas uz Buzios centu (Rua das Pedras) kursē bezmaksas autobuss.

Adrese: Rua João Fernandes  - 301
Praia de João Fernandes
Armacao dos Búzios - RJ - Brasli

Tal/Fax (55) (22) 2623-0312
www.riobuzios.com.br

 


Atpakaļ