Maldīvu salas


Maayafushi Island Resort

 Viesnīca atrodas Ziemeļu Ari atolā. Transfērs no lidostas ar motorlaivu aizņems apmēram divas stundas, ar hidroplānu - 20 minūtes. Salu ieskauj balto smilšu pludmales un bagātīga flora.

Viesnīca piedāvā daudzveidīgas naktsmītņu iespējas: 60 Superior Bungalo - ar terasi ar skatu uz okeānu, vannasistabu ar WC un dušu, gaisa kondicionieri, griestu ventilatoru, TV, kafijas un tējas automātu; 16 Standarta numuri, kas izvietoti divstāvu ēkās salas vidienē, ar gaisa kondicionieri, griestu ventilatoru, TV, kafijas un tējas automātu; 7 Dārza villas , no tām 3 ar ieeju no pludmales, ar gaisa kondicionieri, griestu ventilatoru, TV, kafijas un tējas automātu; 8 Bungalo uz ūdens - ar 4-zvaigžņu viesnīcai atbilstošu aprīkojumu, ar gaisa kondicionieri, griestu ventilatoru, TV, kafijas un tējas automātu.

Aktīvās atpūtas cienītājiem daudzveidīgas ūdenssporta iespējas, kā arī niršana. Viesnīcas bārā tiek pasniegtas dažādi britu ēdieni un plašs dzērienu klāsts. Brokastīs ir zviedru galds vai angļu brokastis.


Atpakaļ